Kommenteeri

1000 like'i ja kampaaniate võitjad

Sellel nädalal täitus Tarmeko LPD Facebooki lehel 1000 like'i!
Kaunist päikesepaistelist kolmapäeva!

Sotsiaalmeedia erinevad kanalid, näiteks Facebook, Instagram või Twitter, on turundusalase info edastamiseks sobilikud meetmed, mida iga kaasaegne ettevõte peaks kasutama, et jõuda oma (potentsiaalsete) tarbijateni. Kui edukas mingi kanal on, saab mõõta mitmeti, kuid kindlasti on üks olulisemaid näidikuid jälgijate arv. Tarmeko LPD tiimil on hea meel teatada, et meil täitus Facebookis 1000 like'i ning oleme tänulikud igaühe eest!

Allikas: https://www.pinterest.com/pin/70720656621958118/

Lisaks sellele, et sai ületatud kauaoodatud 1000 like'i piir, loosisime välja need kaks õnnelikku inimest, kellele kingime midagi vahvat meie tootevalikust. Kingisaju kampaania raames oli võimalik valida ja võita kas tool NiNo, nagi Kuusk, seinariiul, taburet AIA, taburet Tipa või taburet kaetud lambanahaga. Nagide kampaaniaga pakkusime võimaluse võita kas nagi Juss või Kuusk enda soovitud viimistlusega. Kampaaniad algasid eelmisel aastal, seega võib öelda, et pidime kaua ootama, et need 1000 like'i kokku saada, kuid lõpuks see siiski juhtus!
 
Võidetud tooted, allikas: Tarmeko pildigalerii

Kingisaju kampaania võitja on Merily Mägi ning vahva nagi saab endale Gerli Korotkov!

Palju õnne võitjatele! Võtame teiega lähiajal ühendust, et siis rääkida juba täpsemalt, kuidas te tooted kätte saate. Teistele aga soovime öelda, et ehk naeratab loosiõnn mõni teine kord ning senikaua proovime teile pakkuda huvitavaid ja sisukaid postitusi ning muidugi ka laia ja vahvat tootevalikut!

Parimate soovidega

Tarmeko LPD tiim

Lisa kommentaar

Email again: