Kommenteeri

Kingisadu kampaania

Tarmeko LPD toodete jõulukampaania ning loosimismäng Kingisadu
Tervitused!

Facebookist ning meie kodulehelt võib näha, et käima on läinud meie jõulukampaania "Kingisadu". Selle blogipostituse raames soovime tutvustada esmalt kampaania visuaali. Seejärel selgitame, millised on loosimismänguks välja valitud tooted ning millised on mängus osalemise tingimused.

Postituse all võib näha meie jõulukampaania visuaali, milles on ära toodud lai valik tooteid, alustades NiNo toolist ning lõpetades Pippa laua ja toolide komplektiga. Hinnad sisaldavad käibemaksu ning lisandub saatmiskulu. Et saata meile päring ostusoovist, tuleb vaid kirjutada meie meilile sales@tarmeko.ee. Vastame võimalikult kiiresti!

Teiseks oluliseks teateks on meie kampaania raames tehtav auhinnamäng Facebookis. Loosimiseks on valitud järgmised tooted:
       * NiNo söötmistool  
* nagi Kuusk
* seinariiul
* Aia taburet
* taburet Tipa
* lambanahaga kaetud taburet
Loosimises osalemine on imelihtne! Esmalt vali toode, mida sooviksid endale võita, seejärel lisa sõbra tag, kellele sooviksid selle toote kinkida ning kui oleme kokku saanud 1000 like'i, loosime võitja välja. 

Meie tootevalikust leiab ka mitmeid teisi vahvaid tooteid. Selleks külasta meie kodulehti:
www.tarmekokids.eu; www.tarmekonordic.eu

Küsimuste korral võib pöörduda meie poole, kirjutades meilile sales@tarmeko.ee , kuid kommentaarid on ka siin blogis vägagi oodatud!Parimate soovidega

Tarmeko LPD tiim

Lisa kommentaar

Email again: