Kommenteeri

Nädalavahetuse horoskoop

Nädalavahetuseks lubatakse sooja ja selle puhul tõstavad ehk mitmed tähemärgid oma jala kodust välja. Võib-olla vaja miskit uut soetada tärkava kevade puhul? (Reedese lumepuhangu juures on algav kevad võib-olla veel siiski küsitav..) Et aga ükski tähemärgi esindaja ei satuks täbarasse olukorda või et kindlasti saaks nädalavahetuse osturõõmudest parima võtta, annab Tarmeko selleks nädalavahetuseks omapoolsed juhtnöörid kõikidele tähemärkidele.
JÄÄR  21. märts - 20. aprill

Olles särtsakas ja pigem "enne teen ja siis mõtlen" käitumisviisiga tähemärk, soovitame vältida suuri kaubanduskeskusi ja osta otse tehasest. Tarmeko pakub särtsakatele Jääripreilidele ja härradele Milonga laua ja toolide komplekti, sest see on kindlasti elevust tekitav element kodustes tingimustes või ka kontoris. Lastemööblit vajavatele Jääradele pakume vahvate erksate värvidega Teddy ja Pippa toole. Eks võib tekkida veidi keeruline otsustamise koht. Siiski, püüa läbimõeldud otsuseid teha ja ära mine mujale, vaid osta meilt :) 

SÕNN 21. aprill - 20. mai

Sõnn armastab ilusaid asju ning läheneva kevade puhul on kindlasti vaja oma kollektsioone (ükskõik, mis valdkonnas) täiendada. Tunned vajadust rahakotti tuulutada, aga sa ei raatsi palju laristada. Siinkohal soovitame rahaplaneerijast Sõnnil võtta Zürich või Spider kombineeritud nahaga: hoiad raha kokku, samas saad ilusa asja! Kumb valida? Ära kiirusta otsustamisega ning kuula ka teiste nõu. Sõnn, kes oma elu väga muuta ei taha, aga on teinud ruumi lastele, võiks näiteks huvi tunda meie Tommy toolidest: kena disain, virnastatavad ning samas ka mõistliku hinnaga.

KAKSIKUD 21. mai - 20. juuni

Kaksikud armastavad uusi seiklusi ja teadmisi ning teavad enamasti, mida nad tahavad. See nädalavahetus on Kaksikud aga kahevahel ning ei suuda otsustada: kas tamm või kask? Kas taburet või lamamistool? Ammuta teadmisi kevadisest loodusest ning oma tuttavatelt. Sellises olukorras soovitame valida TP2 tooli, mis on mugav, samas elegantne ja isegi mitmes variandis! Uus ja põnev asi ikkagi, nagu kaksikule meeldib. Lapsevanemast Kaksikule aga soovitame Kiddo tooli: see on mitmeotstarbeline ja väga laheda disainiga. Teadmised Kiddo disainerist võiksid anda Kaksikule võimaluse veidi särada, kui sõbrad/tuttavad selle tooli kohta küsivad.

VÄHK 21. juuni - 22. juuli

Nädalavahetus toob sulle uusi pakkumisi, millele tahaksid kohe jah öelda! Oled veidi väsinud ja soovid miskit uut ja põnevat samas mitte väga karjuvalt silmatorkavat. Soovitame uurida meie Lily puudehoidjat, kuhu saab panna nii puid kui ka ajakirju : see ei ole liialt silmatorkav, samas vahva lisand elutuppa. Või näiteks lastega peredes oleks Vähist emale meeltmööda meie Moose pingid. Lapsel on tegevust ja Vähk saab oma asju teha. Mõnus!

LÕVI 23. juuli - 23. august

Oled mõtetega mujal ning sul on keeruline keskenduda. Katsu mõtted korrastada. Kõige parem on teha seda mugavalt kodustes tingimustes. Zürich lambanahaga on mugav tool ja glamuurse olemusega Lõvid istuks justkui troonil. Zürichi peal istudes saaksid Lõvid isegi kergelt edvistada oma sõprade ees. Aga ära ülemäära liialda! Lõvid on siiski ka pereinimesed ning tahavad oma lastele parimat. Teile soovitame kogu lastemööbli tootegruppi. Miks peatuda nüüd, kui saaks kõik head lastemööbli asjad ühest kohast ostetud!

NEITSI 24. august - 22. september

Perfektsionistist Neitsi on nädalavahetusel oma parimas vormis: näed kõiki pisemaid detaile ja oled kergelt valmis teisi kritiseerima. Suhtu kriitiliselt sellesse, mida tuleks välja öelda ja mida mitte. Tarmeko pakub Neitsile Margiti lauda, sest klassikalise disainiga laud annab viimase lihvi Neitsi poolt kujundatud interjöörile. Just see ese oligi Neitsi elutoast puudu! Lastemööbli osas sobiks Neitsi ostunimekirja nagid Juss või Kuusk, sest nii säilib kord. Ei ole ju vaja riidehunnikuid tuppa!

KAALUD 23. september - 23. oktoober

Kaalude tähemärgi esindaja päevad on enamasti sisukad. Nüüd on aeg rahulikumalt võtta! Ka esineb Kaaludel sellel nädalavahetusel raskusi otsustamisega, seega soovitame lihtsalt esialgu tutvuda tootevalikuga meie kodulehtedel. Kaalutletud otsus on alati parim! 

SKORPION 24. oktoober - 21. november

See nädalavahetus tahad ennast proovile panna! Tohutu kirega astud erinevatele väljakutsetele vastu. Üheks neist on uue mööbli ostmine. Vaata meie Tango laudu. Nagu ka nimi ütleb, siis on tegemist Skorpioni hingesugulasega. Kas oled piisavalt julge, et osta endale see laud? Aeg näitab! Lastemööbli ostmisel võib tekkida hasart, sest soovid leida just kõige paremad mudelid oma lapsele. Valik on lai ning küsimusi ilmselt Skorpionil palju, seega oleme vastamiseks valmis!

AMBUR 22. november - 21. detsember

Seiklushimuline Ambur on nädalavahetusel olukorras, kus temalt oodatakse tähtsate otsuste tegemist. Arvestades seda, et piirid ja reeglid Amburile ei meeldi, siis on otsused rasked tulema ja on oht teiste pereliikmetega tülli minna. Siinkohal soovitame Karjalat: omapärast klassikaliste elementidega söögilaua komplekti. Lastemööbli osas on valik lai, sest Tarmeko tooted on disainilt isikupärased ja lastele turvalised. Kõik võidavad!

KALJUKITS 22. detsember - 19. jaanuar

Tööelu tekitab Kaljukitsele stressi ning ta igatseb oma ellu särtsu. Olles oma loomult ikkagi võrdlemisi jäärapäine, julgeme põnevuse tekitamiseks pakkuda huvitavat meie huvitavat toodet baaripukki. Disainilt on pukid modernsed ja loovad vabama õhkkonna. Miks mitte luua kodus oma isiklik baarilett sobivate baaripukkidega? Lastemööbli puhul sobivad Tipa taburetid, sest neid on mitmes toonis ja suuruses. Mitmekesisus on hea!

VEEVALAJA 20. jaanuar - 19. veebruar

Veevalajale meeldib teisi aidata ning sellel nädalavahetusel avaneb selleks võimalus. Otsid perfektset kingitust või ideid üllatuse tegemiseks. Soovitame Loveseat pinki. See ühendab inimesi ning on vahva lisand terrassile või talveaeda. Miks mitte nautida koos kaunist päikeseloojangut? Kui tutvusringkonnas on keegi, kellel on pisipere tulemas/olemas, soovitame NiNo söötmistooli. Laps istub turvaliselt paigal ja lapsevanemad on rahul. Aitäh, Veevalaja, päästsid päeva!

KALAD 20. veebruar - 20. märts

Kalad, keda peetakse enamasti laiskadeks, on seda kohe kindlasti see nädalavahetus. Päike võib küll paista väga kõrgelt ja eredalt, aga kodus on mugavam. Kaladele soovitame vaadata meie kodulehti (kogu info on seal olemas), kirjutada väike meilike, mida ja kui palju soovite, ning me vastame esimesel võimalusel. Isegi kodust ei pea lahkuma, kuller toob kauba koju kätte!

Soovime kõigile kaunist nädalavahetust! Vahvat 1. aprilli!

Tarmeko LPD tiim

Pildi allikas: http://kristallikeskus.ee/kristallid/kristallide-sobivus-tahemarkidele/

Lisa kommentaar

Email again: