Kommenteeri

Otsid sisekujundusideid?

Kujunda oma elu- või lastetuba Tarmeko toodetega
Tervitused!

Tarmeko Nordic valikust leiab mitmeid tooteid elutuppa või kontorisse. Lisaks on Tarmeko Kids®
kaubamärgi all mitmekülgne valik lastemööblit. Täna soovime teile näidata, milliseid kombinatsioone on võimalik kasutada erinevates ruumides. Kõrvale oleme toonud erialakirjanduse põhjal viimaseid trende, mis mööblisektoris valitsevad.
Me ei välista, et ehk saate siit ka mõne hea idee sisekujunduseks :) Mitmed vahvad kujunduslikud elemendid on võetud Google otsingumootorist ja need ei kuulu Tarmeko pildikogusse.
Tarmeko seisukohast on olulised mööblitrendid Euroopas, kus s on meie peamised valitud sihtturud. Seetõttu üritame ennast kursis hoida turul toimuvaga.
Pildil: Pippa riiul, Tipa taburetid, nagi Kuusk, Tommy laua ja toolide komplekt

Euroopas on hakatud mööbli puhul rõhku panema loodussõbralikkusele ning praktilisusele. Lastemööbli disainimisel kasutatakse just neid põhimõtteid. Tarmeko Kids ® mööbel on lastele ohutu,  kvaliteetne ja valmistatud lastesõbralikest materjalidest (lakk ja ökoliim). Samuti on meie lastemööbel praktiline: mitmed tooted on virnastatavad (näiteks toolid ja pingid), kergesti kokkupandavad ning sobivad lastele mängimiseks.
Viimasel ajal on Euroopas ühtsed viimistlustrendid:  põhitoonid on enamasti heledad ja valged, mängulisust annavad lisatud erksad värvid (sinine, roosa, roheline, oranž). Ka Tarmeko Kids ® tootevalikus vahelduvad klassikalised naturaalsed ja valgendatud toonid erksate toonidega.
Pildil: Moose pingid, Teddy, Pippa toolid, Ludo laud

Kui mõelda elutoamööbli peale, siis Euroopas hinnatakse toote juures isikupära, mis kannab endas teatud sõnumit. Ka siin hinnatakse mööbli funktsionaalsust ja kompaktsust, kvaliteeti ja pikka eluiga. Tarmeko Nordicu alla kuuluvad põhjamaise disaniga kõrgkvaliteetsed premium tooted, mis kannavad endas ajatud elegantsi, stiili ja mugavust.
Pildil: Spider lamamistool ja järi Tango lauaga

Värvivaliku trendid on Euroopas mitmekesised: hallid, pruunid, halli segu (taupe) ning beežid toonid on elu- ja magamistoas endiselt populaarsed. Karge sinine ja valge on asendunud tuhmi sinise ja kreemjate toonidega. Et mitmed Lääne-Euroopa riigid on võrdlemisi konservatiivsed, eelistatakse siiski ka klassikalisi disaine. Tarmeko Nordic toodete puitdetailid võivad varieeruda klassikalisest naturaalsest lakist kuni erksate toonideni. Kangavalikus leiab tagasihoidlikke ja elegantseid ning ka omapäraseid ja trendikaid variante. Katteid ja viimistlust vahetades saab muuta toote välimust märkimisväärselt, et see sobiks erinevatesse lounge keskkondadesse.
Pildil: Spider järi, Bend 1 ja 2 laud
Pildil: Kohvilaud Margit, Karjala söögilaua ja toolide komplekt

Valisime teile vaatamiseks mõned võimalikud näited. Võib-olla lisame neid tulevikus veel. Mida arvate?

Tutvu Tarmeko Nordic toodetega lähemalt siin ja Tarmeko Kids ® mööbliga siin.

Kui on küsimusi, siis pöörduge meie poole kas 1) siin blogis kommentaari jättes või 2) kirjutage meile meilile sales@tarmeko.ee
Parimate soovidega

Tarmeko LPD tiim

Viidatud allikad:
1) International Furniture Fair „IMM“ Cologne 2015 – Trend report. – Archi-Living, 2015.
[http://www.archi-living.com/18880/international-furniture-fair-imm-cologne-2015trend-report]
2) Wohnideen, Kinderzimmer. –Roomido, 2015
[http://www.roomido.com/wohnideen/kinderzimmer/romantisch/kinderzimmer12.html]
3) CBI Product Fact Sheet: Stools and Occasional Tables in the United Kingdom. – CBI Ministry of Foreign Affairs, 2013, 14 p.
4) Tyler, A. The top interior trends for 2015 will bring a dash of elegance to your home. –Daily Mail, 23. jaanuar, 2015.
[http://www.dailymail.co.uk/property/article-2923678/The-interior-trends-2015bring-dash-elegance-home.html]
5) Home Collection. –Jacadi Paris, 2015. [http://www.jacadi.com/en/collections/house-collection.html]

Lisa kommentaar

Email again: