Kommenteeri

Pildistamine Tarmekos!

"Fotode puhul on huvitav, kuidas need kujutavad otsekui üksikuid kilde ajast."(Harold Evans “Pictures on a Page”, 1978)

Jaanuari alguses oli Tarmekol vahva võimalus pildistada, koostöös fotograaf Keit
Kangroga, uusi tooteid ning ka vanu lemmikuid. Suur aitäh sulle, Keit! Täna soovime teile neid tooteid tutvustada.
Tarmeko Kids kaubamärgi toodetest sai pildistatud näiteks Ludo lauda. Ludo (vt. pilte allpool) on toode, millest oleme ka varem blogis kirjutanud. Tuletame meelde, et tegemist on Pippa laua edasiarendusega. Samuti lisasime ka näiteks malemängu lauaplaadile, et suurendada valikuvõimalusi. Ludo ja malemäng on paigutatud kandilisele lauaplaadile, viimistluseks on naturaalne lakk. Ludo laua ümber oleme paigutanud meie armsad Teddy ja Pippa toolid.
Ludo lauaplaadi lähivõte, Ludo laud koos Teddy ja Pippa toolidega ning malelaua erinevad versioonid

Vanadest lemmikutest pildistasime NiNot ja Tipat. NiNo on beebidele, alates kuuendast elukuust, mõeldud söötmistool. Tooli iste, jalatugi ja turvakaar on kohandatavad. NiNo on läbinud vajalikud testimised ja vastab seega Euroopa Liidu ohutusnõuetele. Tootel on kolm viimistlusvarianti: naturaalne lakk (vt. pilte allpool), valgendatud ja espresso. Klassikaline taburet Tipa on vahva lisand lastetuppa. Tabureti istmeplaat võib olla nii ümmargune kui ka kandiline. Viimistlusvariante on mitmeid, näiteks sinine, oranž, roheline ja punane.
Naturaalse lakiga söötmistool NiNo, mis on nii musta kui ka valge turvarihmaga, taburet Tipa

Moose (vt. pilte allpool) on viiest pingist koosnev toode, mis on mängulised ja praktilised. Oleme täiendanud Moose pinke pehmendusega, et toode oleks istumiseks veelgi mugavam. Pildistamiseks kasutasime naturaalse lakiga tooteid, aga tootel on ka teisi viimistlusi nagu valgendatud või espresso. Komplektis on üks suur ja neli kitsamat detaili, millega saab moodustada vahvaid kombinatsioone.
Moose pingid kattega ja ilma ning reastatud ja virnastatud kujul

Tarmeko Nordic tootesarjast sai pildistatud uusi Spider toole, millel on hõbedane raam ning uued kangad. Taolise lõppviimistluse ning kangad valis välja tooli disainer Thomas Leerberg. Samuti soovisime jäädvustada kuldse raamiga Spider tooli, millele oleme katteks valinud uue kanga. Toolide kangad on nüüdsest ka valiks olemas ehk kui on nende vastu huvi, tuleb lihtsalt küsida :) Et tutvuda lähemalt meie Tarmeko Nordic tootevalikuga, külasta lehte www.tarmekonordic.eu.
Hõbedase ja kuldse raamiga Spider lamamistoolid

Kui mõni toode pakub huvi või soovite rohkem informatsiooni, siis kirjutage meile aadressil sales@tarmeko.ee ja me vastame esimesel võimalusel :)

Parimate soovidega

Tarmeko LPD tiim

Lisa kommentaar

Email again: