Tarmeko LPD on Eesti mööblitootja, mis on tegutsenud alates aastast 1947. Rohkem kui 60 tegevusaasta jooksul on Tarmeko peamine idee olnud viia puidu disaini kontseptsiooni samm-sammu haaval kõrgemale tasemele. Selleks on meie pühendunud töötajaskond põlvest põlve edasi antud teadmisi ning oskusi. Lisaks on oluline märkida, et just puidust mööbel on Eestis väga hinnatud. Kasest, pöögist või tammest mööblit võib leida peaaegu igast kodust Euroopas, sh ka Eestis. Selline mööbel võib vastu pidada sajandeid, säilitades oma kvaliteedi ning hea välimuse.

Meie mööblibränd Tarmeko Kids tooted on valmistatud vormpressitud kasevineerist ja spoonist. Toodete disainimisel on mõeldud eelkõige lastele ning nende vajadustele ja soovidele. Tarmeko Kids bränd pakub tooteid, mis on sobilikud kodudesse või näiteks lasteaedadesse, sest tootevalikust leiab asju beebidele kui ka väikestele lastele ning ka seetõttu, et mööbel on mänguline ja praktiline. Tootevalikust leiab toole, laudu, taburette ning ka nagisid. Samuti oleme huvitatud ka kliendi disainidest. Viimistluseks kasutame lapsesõbralikke lakke ning meie peamiseks eesmärgiks on taga toote ohutus.

Tarmeko jaoks on oluline keskkonnakaitse ja materjalide kvaliteet. Tänu sellele hangib Tarmeko kõik materjalid keskkonnateadlikest allikatest. Lisaks kannavad ettevõtte tooted FSC®C116426 märki. Meie kvaliteedi-kontrollsüsteem reguleerib sisemist kontrollprotseduuri. Ettevõte testib mööbli vastavust mehaanilistele ohutusnõuetele ja vaatab üle kõik tooted enne pakkimist ja väljastust.

Tarmeko LPD jaoks on oluline, et tooted oleksid ohutud, kvaliteetsed ning, mis kõige olulisem, vahva lisand lapse elu- ja mänguruumidesse!